KONST / Litografier / Färglitografi 14638201
nr 1463 8201
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 47x55cm, yttermått inklusive ram: 63x70cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:52:24
19/4 01:22:40
25 apr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg